Skip to main content
TOAD
SUPERIOR
TUBA

Meie majas on kaks Superior tuba, millest üks asub hoone esimesel korrusel vaatega sisehoovi ja teine Superior tuba asub hoone teisel korrusel. Esimese korruse numbritoas on kokku kolm akent, mis toovad esile sisekujunduses kasutatud rahulikud värvitoonid, annavad valgusküllasust ja ruumikust. Põrandat katab hoolikalt valitud konjakine prantsuse kalasaba parkett ja looduslikult toonitud ning käsitööna valminud India villavaibad loovad hubase õhkkonna suurepäraseks puhkuseks. Toas on Eestis käsitööna valminud, keskkonnasõbralik ja tippkvaliteediga Delux brändi voodi, mille laius on 160 cm.

 Teise korruse Superior toal on kavalalt disainitud vannituba, hoopis erinev teistest maja vannitubadest. Toa põrandat katab hoolikalt valitud konjakine prantsuse kalasaba parkett ja looduslikult toonitud ning käsitööna valminud India villavaip loovad hubase õhkkonna suurepäraseks puhkuseks. Toas on Eestis käsitööna valminud, keskkonnasõbralik ja tippkvaliteediga Delux brändi voodi, mille laius on 160 cm.

Superior tubade suurus on 15 m²  – 18 m².

DELUXE
TUBA

Meie majas on neli Deluxe tuba, millest kaks asuvad hoone esimesel korrusel ja kaks teisel korrusel. Deluxe toa peensusteni läbimõeldud sisekujunduses kohtuvad kuni detailideni modernsed lahendused vana ja väärikaga. Hispaania luksusbrändi Fontini loodud keraamilised lülitid sütitavad tuled Masiero dekoratiivvalgustites, mis annavad edasi parima osa Itaalia disaini väärtustes. Suurim 23m2 deluxe tuba asub hoone esimesel korrusel vaatega Kuninga tänava tammede allele. Toa kõrged laed toovad miljöösse avarust ja annavad aimu endise pastoraadi peahoone suursugususest. Deluxe tubades on Eestis käsitööna valminud, keskkonnasõbralik ja tippkvaliteediga Delux brändi voodi, mille laius on 160 cm.

Deluxe tubade suurus on 16,8 m²  – 23 m².

JUUNIORSVIIT

Meie majas on kolm juuniorsviiti, neist kaks asuvad hoone teisel korrusel. Esimese korruse ruumikasse tuppa sisenedes peatub esimesena pilk seinal kõrguval maalil, mille maja pererahvale on kinkinud ning maalinud kohalik Pärnu kunstnik Mila Balti 2007 aastal. Tervelt ühte seina katval lõuendil pealkirjaga “Miks ainult leivast söönuks ei saa?” kujutatakse armukolmnurka. Numbrituba on sobilik eriti neile, kellel plaan pikemalt hotellis peatuda, sest toa sisustusse kuulub massiivne täispuidust riidekapp, kuhu mahutada kogu reisiks vajaminev. Teise korruse juuniorsviidi aknad jäävad Koidula pargi puudealleele või vaatega hoone sisehoovi. Juuniorsviit tubades on Eestis käsitööna valminud, keskkonnasõbralik ja tippkvaliteediga Delux brändi voodi, mille laius on 180 cm või 200 cm.

Juuniorsviit tubade suurus on 25 m²  – 28 m².

JUUNIORSVIIT
VANNIGA

Juuniorsviit vanniga toa suuruseks on 22 m², mille voodijalutsis ilutseb luksuslik jalgadel disainvann, annab puhkusele uue tähenduse. Lisaks vannile leidub sisustuselemente, mis kavalalt üksteisega kokku sobitatud. Modernne, kuid ajatu disain, mis kohtub sajandivanuste laetaladega 17.sajandil ehitatud endise pastoraadihoone teise korruse pargipoolses otsas, toob hinge seletamatu rahulolu. Lisaks on tegu numbritoaga, mille puhul avaneb kõige parem vaade Pärnu Koidula pargi tammede allele otse voodist, mis on Eestis käsitööna valminud, keskkonnasõbralik ja tippkvaliteediga Delux brändi voodi, mille laius on 160 cm.

SVIIT
AURUSAUNAGA

Maagilise järjekorranumbriga tuba nr 7 on maja teisel korrusel kõrguv sviit aurusaunaga. Oma mõõtudega 30 m² on ta meie maja tubadest suuruselt teisel kohal. Valge Piazzaga kaetud avarat tuba iseloomustavad eksponeeritud palkseinad ja pilliroog. Sviidi ruumikas vannitoas, mis on kaetud väärika Saaremaa dolomiidiga, on eriliseks mugavuseks privaatne aurusaun. Vaatamisväärsust pakuvad ka Itaalia sanitaarkeraamika brändi Galassia kõrge ja elegantne valamu ning antiikpeeglid nii toas kui vannitoas. Lõõgastumiseks oleme loonud hubase istumisala. Hea une toovad kodumaise käsitöötoodanguna Viljandis valminud Deluxe brändi voodi laiusega 180 cm ja unikaalse takustatud vedrude süsteemiga madratsid, mis magades toetavad selgroo, lihaste ja liigeste loomulikku ja pingevaba asendit.

SVIIT
SAUNAGA

19.sajandil pastor J.H.Rosenplänterile kuulunud maja teisel korrusel asub meie kõige suurem tuba ehk Sviit saunaga, mille mõõtmed on 33 m². Termomänniga viimistletud saun luksuslikus vannitoas, mis on kaetud väärika Saaremaa dolomiidiga. Lõõgastumiseks oleme loonud hubase istumisala. Toa avaratest akendest paistab Pärnu vanalinn teevad sellest sviidist igati sooja peatumispaiga. Just seal on hea lõõgastuda peale privaatset saunaelamust või nautida hommikusööki, mis Rosenplänter butiikhotelli kombekohaselt serveeritakse kandikul tuppa. Maksimaalset mugavust ja imelist unekvaliteeti pakuvad Eesti brändi Delux toodetud voodi ja madratsid laiusega 180 cm.

SVIIT
SAUNA JA VANNIGA

Hotellikülastajate absoluutne Lemmik on just see Sviit koos sauna ja vanniga, mis asub hoone teise korruse Eliisabeti kiriku poolses otsas. Privaatse asukohaga Sviit unikaalse mööbli, ajastutruude sisustusdetailide ja vaatega Pärnu linna vanimatele säilinud kultuurimälestistele levitab paratamatult ajaloohõngu ja pakub südantsoojendavat elamust igale külastajale. 25 m² pindalaga numbritoas pakub igal sammul silmailu ja täidab praktilist eesmärki ainult hoolikalt valitud disainmööbel ja teised elemendid, mis on eritellimusel valminud kohalike meistrite poolt või pärit nimekatelt eksklusiivselt väiketootjatelt kaugematest maailma osadest. Nii näiteks on oma ideaalse koha butiikhotellis leidnud keraamilised Fontini lülitid, Masiero valgustid ja kodumaal valmistatud Delux voodi laiusega 160cm.