Skip to main content
PASTORAAT
CAFE

Värsked küpsetised ja
À la carte menüü, iga päev,
Pärnu südames.

BRONEERINGUD & KONTAKT:
+372 5787 7857
info@pastoraat.ee

Hoone, Kuninga 30 on ehitatud aastal 1696 ning läbinud kokku neli erinevat juurdeehitus etappi saavutamaks tänaseid mõõtmeid. Algselt pastoraadi peahooneks ehitatud maja, mis aasta kümneid aastaid nukralt kasutuskõlbmatuna seisis, sai 2017 aastal alustatud renoveerimistööde käigus uue hingamise, siis kui ehitise saatuse üle juurelnud põlised pärnakad leidsid endas sügavama soovi panustada linna arengusse ja kinkida rahvale midagi, kus ajalugu kohtub maitsekalt olevikuga.

Muinsuskaitse ehitismälestise renoveerimisega loodi siia koos eksisteerima Café Pastoraat ja Butiikhotell Rosenplänter. Kuni detailideni välja on vana hoone taastamisest võetud maksimum. Kõik, mis uus ja taasloodud, on aga valminud eritellimusel või kuulub maailma tippdisaini ridadesse ning pandud sobima märkimisväärselt tugeva visooni jõul. Selle tulemusel on raske eristada, mis oli enne ja mis tuli hiljem.

Nii nagu köök on kodu süda, on kogu oma südame meie kööki pannud peakokk Siiri Aasma. Tema armastust toidu vastu märkab lennuka kuid lihtsa menüü igas detailis, eesmärgiks alati üks ja seesama- et iga külaline lahkuks elamuse võrra rikkamana.

Pärnu linna kõige varasem hommikusöök hellitab varast ärkajat rikkalikult, taustaks kokku sulamas kohalike kondiitritoodete ja värske kohvi hõrk aroom.

A la carte menüüs teevad road kordamööda komplimente kohalikule värskele toorainele ja maitsetele maailma eri paigust.

Ootame rõõmuga külla kõiki huvilisi, kes soovivad osa saada meie südamega loodud pärlist kuurortlinna keskel.